Army of Underground

...forum gildi WoW...

Ogłoszenie

NOWO ROZWIJAJĄCE SIĘ FORUM

#1 2008-05-17 22:33:48

Klami

Nowy użytkownik

8765044
Skąd: MMZ
Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 1
Punktów :   

Eventy ??

Witam co wy na to aby zrobic Eventy Guildiowe ... ?
mozna by bylo zrobic nowa Range dla wybranych graczy ktorzy by organizowali takie zabawy ...
sprawa nagrod nie bedzie problemem mamy duzo lvl postaci wiec pewnie maja tez duze skille profek ...
moga zrobic jakies itemy i wrzucic do banku na event lub jakies znalesc ktore im nie sa potrzebne a nadaja sie
na event ...

zrobilo by sie na forum Pomysly Eventow i czlonkowie mogli by wymyslac eventy ...
najprostrzy event...
idziemy nad jezioro i lowimy jeden rodzi ryb kto zlowi pierwszy odpowiednia ilosc wygrywa i sa 3 nagrody .


no i co wy na to XD?

Ostatnio edytowany przez Klami (2008-05-17 22:34:37)


W swiecie Warcrafta Messa moja ukochana postac

Offline

 

#2 2008-05-18 10:47:59

soohar

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-04
Posty: 6
Punktów :   

Re: Eventy ??

Jestem jak najbardziej za. Tylko co do ryb to nie mam pojęcia jak sie je łowi w Wowie


Don't forsake the Undead.
I don't care - I'm allready dead!

Offline

 

#3 2008-05-18 17:45:27

Reskator

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-04
Posty: 28
Punktów :   

Re: Eventy ??

Świetny pomysł. Można by też spotykać się na jakieś duelki, rozmowy itp. Fajnie by było gdyby można by się też posparować na arenie w trybie skirmish. Niestety nikt nie jest w stanie powiedzieć od którego lvl są dostępne.

Offline

 

#4 2008-05-19 18:06:38

Slaughter

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-01
Posty: 46
Punktów :   

Re: Eventy ??

Chociaż już nie gram w wowa ale myślę, że to dobry pomysł i mam kilka pomysłów:
-osoba organizująca event chowa się gdzieś, podaje tylko nazwę krainy i co widzi, reszta członków musi ją znaleźć, kto pierwszy ten wiadomo, lepszy
-turnieje pvp na zasadach: przegrałeś, odpadasz... next!
-turnieje tvt na zasadach tych samych, tyle że cała drużyna dostaje nagrode (większa, lepsza, bardziej świecąca xD)
-skoro turniej ryb.... to i zielska xD lista roślin które uczestnicy muszą zebrać w określonym czasie... nie kupić tylko zebrać, i tutaj trzeba mieć dobrą znajomość terenu ;]

Jeszcze w najbliższym czasie coś wymyślę... 3majta się

Offline

 
Wszelkie prawa zastrzeżone

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ochronasrodowiskaurz.pun.pl www.hardkoryehe.pun.pl www.mat-inf.pun.pl www.88dhs-czarne-lapy.pun.pl www.shinobi-world.pun.pl