Army of Underground

...forum gildi WoW...

Ogłoszenie

NOWO ROZWIJAJĄCE SIĘ FORUM

#1 2008-04-14 20:31:08

Slaughter

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-01
Posty: 46
Punktów :   

Czasowa niedyspozycja...

Witam. Chciałbym ogłosić swoją czasową niedyspozycję ponieważ mam problemy z internetem. Zgłoszę to do administracji mojego neta jak najszybciej. Tymczasowo wszystkie sprawy które dotyczą mnie, kierowa do Evry. Tylko on jedyny ma dostęp do mojej postaci, jak i jest tak samo jak ja obeznany z nią. To do zobaczenia...

Offline

 

#2 2008-04-30 12:00:43

Jared

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-02
Posty: 15
Punktów :   

Re: Czasowa niedyspozycja...

Skoro juz taki wątek jest to nie będę zaczynał nowego

Chciałem tylko się przypomnieć i powiedzieć, że żyję, także nie wywalajcie mnie narazie z gildii ;]

Moje konto jest czasowo (mam nadzieje) zbanowane przez niekompetentnych ludzi z serwera, z którymi przez ostatnie 3 dni toczyłem zażartą batalię. Jeśli ktoś wchodził na forum ToDa to wie o co chodzi. Jeśli nie to powiem tylko tyle, że całe to towarzystwo w administracji (z małymi wyjątkami) jest zupełnie przegnite od środka.

Postaram się jeszcze pomówić z nielicznymi sprawiedliwymi tego serwera i zobaczę co uda mi się osiągnąć.

Offline

 

#3 2008-05-01 01:27:30

Reskator

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-04
Posty: 28
Punktów :   

Re: Czasowa niedyspozycja...

Tja widziałem tą degrengoladę. No ale mniejsza.

Niezły PR tam zrobiłeś a propos. :] Powinieneś pisać orędzia Preziowi.

Offline

 

#4 2008-05-01 16:56:03

Jared

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-02
Posty: 15
Punktów :   

Re: Czasowa niedyspozycja...

No cóż, jak narazie udało się za moją sprawą wywalić dwóch adminów z forum. Niestety Polityka "tuszowania" uskuteczniana przez administrację jak narazie ze mną wygrała. Uciszono mnie i powiedziano, że mam permanentnego bana w grze. A to za to, że 1 GM mnie nie lubi.

Poczyniłem jeszcze pewne kroki co do rozwikłania tego bagna na moją korzyść, ale wiele wskazuje na to, że mogę się już z Wami więcej w grze nie spotkać. Było by mi smutno z tego powodu, bo naprawdę fajnie się grało. Większość z Was jest naprawdę spoko.

Więc na razie dzięki za wspólną grę... Zobaczę czy cokolwiek jeszcze da się wskórać.

Offline

 

#5 2008-05-01 20:29:47

Slaughter

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-01
Posty: 46
Punktów :   

Re: Czasowa niedyspozycja...

3mam kciuki za ciebie. W najbliższym czasie postaram się wstawi za tobą. 2 adminów z forum.... zawsze coś xD A mojego ip mi nie z banują więc nie muszę się bać. Gram na kilku komputerach a poza tym mam ukryte ip, wkońcu mieszkam za granicą xD

Offline

 

#6 2008-05-01 21:39:44

Lartis

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 7
Punktów :   

Re: Czasowa niedyspozycja...

Właśnie widzę ze w Gildii kogoś brakuje za co ty człowieku dostałeś  bana w grze ? za spam na LFG ? za pisanie postów na forum ? co ma piernik do wiatraka kasacja postaci to najostrzejsza kara jaka może być jak byś kradł postacie czy używał jakiegoś zakazanego programu do bicia lvl to rozumiem ale za coś takiego dziwna sprawa. No i wielka szkoda ze cię nie ma mam nadzieje ze jest możliwość ze odzyskasz ta postać

Offline

 

#7 2008-05-02 11:32:56

Johana

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-02
Posty: 18

Re: Czasowa niedyspozycja...

co za gnoje, no
szkoda tego 43 lvlu... i w ogóle.


Go to war again, blood is freedoms stain

Offline

 

#8 2008-05-02 12:50:32

Jared

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-02
Posty: 15
Punktów :   

Re: Czasowa niedyspozycja...

No i stało się. Moje konto już nie mówi przy logowaniu: "temporarily suspended" ale "information not valid"
Jednym słowem skasowano mi konto.

Mam już dość tej dziury. Wynoszę się z ToDa ;]

Na szczęście mam nową, świetną wiadomość, dla każdego, kto ma podobne zamiary do mnie. Właśnie wznowiono rejestrację na Avalonie, serwerze o wiele bardziej profesjonalnym pod każdym względem. No i większym ma sie rozumieć. Mam nadzieję, że będzie się tam dobrze grało, bo przenoszę się właśnie tam. Razem ze mną idzie chyba Johana (niech się sama wypowie), a poza tym będzie jeszcze jeden mój znajomy z real-life ;P Także szykuje się zalążek może nawet nowej gildii. Oczywiście bardzo Was wszystkich tam zapraszam.

Nie chcę tu nikogo podburzać ani zabierać członków AoU :], no ale o tym serwerze mam takie a nie inne zdanie.

No, i naprawdę bardzo było miło w AoU mimo jakichś tam czasem problemów i utarczek. Trzymajcie się wszyscy!

Offline

 

#9 2008-05-02 16:43:33

Lartis

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 7
Punktów :   

Re: Czasowa niedyspozycja...

Grałem trochę na Avalonie (war.60 lvl)wiec powiem jak jest fakt bana raczej byś tam za coś takiego nie dostał  może i ludzie odpowiedzialni za serwer są większymi profesjonalistami ale gra tam strasznie dużo ludzi to jest + ale są tam przerażające lagi w porównaniu z tym serwem i dużo częściej masz tam Dc i to tak bez żadnego ostrzeżenia  po prostu cię wywala no i mniej tam działa i q i talentów i w ogóle jak dla mnie gra sie tam po prostu gorzej

Offline

 

#10 2008-05-06 17:23:31

Slaughter

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-01
Posty: 46
Punktów :   

Re: Czasowa niedyspozycja...

Ja też gram teraz na innym serwerze... może za jakiś czas wrócę na ten ale póki co nie...  miłego grania

Offline

 

#11 2008-05-07 00:05:59

Reskator

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-04
Posty: 28
Punktów :   

Re: Czasowa niedyspozycja...

Wielka szkoda. Fajnie sie z Tobą grało Jared. Mam nadzieję, że Slaughter nie opuści nas na długo.

Jeśli kiedyś dostanę tutaj perma to na pewno zajrzę na Avalon.

Tymczasem, 3maj się i powodzenia!

Offline

 
Wszelkie prawa zastrzeżone

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wsei120infa.pun.pl www.radio-narew.pun.pl www.301bbo.pun.pl www.onemanarmyrom.pun.pl www.nowahootainn.pun.pl