Army of Underground

...forum gildi WoW...

Ogłoszenie

NOWO ROZWIJAJĄCE SIĘ FORUM

#1 2008-06-20 07:59:42

kieras

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-21
Posty: 10
Punktów :   

Wakacyjne plany

Drodzy koledzy, drogie koleżanki:)
Dzisiaj rozpoczynają się długo przez nas oczekiwane wakacje :] Jako iż powinniśmy mieć choć trochę wolnego czasu, może zorganizowalibyśmy wojnę pomiędzy jakimś sojuszem Ally ?? Taką ustawkę rozumiecie Proszę piszcie co o tym sądzicie
Z poważaniem
Kmiecic

PS: Miłych i słonecznych wakacji życzę !!

Offline

 

#2 2008-06-20 23:24:20

soohar

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-04
Posty: 6
Punktów :   

Re: Wakacyjne plany

Jestem za, ale - ja pracuje, więc dostępny zawsze nie jestem. Lecz jak będę grał to ide. DLA HORDY!


Don't forsake the Undead.
I don't care - I'm allready dead!

Offline

 

#3 2008-06-21 16:25:17

Reskator

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-04
Posty: 28
Punktów :   

Re: Wakacyjne plany

Pomysł jak najbardziej ciekawy. Problem leży w organizacji - jak zwykle zresztą. Trudno zebrać komplet alluchów na WSG w bodaj każdym przedziale, a co dopiero ustawka. Poza tym nie do końca rozumiem jak to miałoby sie odbywać. Zapewne każdy chciałby wziąć udział w takim przedsięwzięciu. Najprawdopodobniej po dwóch minutach zostałyby same siedemdziesiątki. Dodatkowo trzeba znaleźć odpowiednia gildię z Ally, która ma podobną liczbę członków w każdym przedziale levelowym. Nie wspomnę już o ustaleniu konkretnej daty i godziny.

Rzuć jakieś konkrety, rozwiązania. Możemy pogadać o tym w grze, chętnie pomogę w organizacji. Wziąść tego na siebie nie mogę, bo mam ostatnio sporo pracy, a wakacji pewnie będę miał z tydzień w tym roku.

Offline

 

#4 2008-06-22 00:16:49

kieras

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-21
Posty: 10
Punktów :   

Re: Wakacyjne plany

czytalem gdzies o tym ale nie pamietam gdzie ... mozliwe ze na stronie toda ale reki nie dam sobie uciac

A więc, ustalamy liczbe graczy , lvl godzinke i naparzamy sie kazdy ma tylko jedno zycie nie moze sie resnac podczas walki  ... mozna by jakiegos GM'a poprosic zeby byl sedzia:D

PS: byle nie sędziował jak Howard Webb ...

Offline

 

#5 2008-06-24 20:48:05

Misieq

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: Wakacyjne plany

Jak najbardziej jestem za! Swietny pomysl, ale juz widze jak 100 graczy bije sie w 1 miejscu.. lagiii beda az milo

Offline

 

#6 2008-06-25 07:21:45

Ferrumatth

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wakacyjne plany

Ja proponuje zrobić imprezę dla całej gildii z konkursami, duelami, alkoholem (sic!!!) i jeszcze czym dusza zapragnie. A co do wojny z inna gildia to jestem na tak, ale jak napisał Reskator po 2 minutach zostaną same 70lvl.

Offline

 
Wszelkie prawa zastrzeżone

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.301bbo.pun.pl www.radio-narew.pun.pl www.pokemon-island.pun.pl www.onemanarmyrom.pun.pl www.nowahootainn.pun.pl