Army of Underground

...forum gildi WoW...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

NOWO ROZWIJAJĄCE SIĘ FORUM

#1 2008-06-02 00:22:28

Reskator

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-04
Posty: 28
Punktów :   

Długie nieobecności

Prosimy, aby każdy członek AoU, który spodziewa się lub jest w trakcie długiej przerwy w graniu, poinformował nas o tym na łamach forum. A najlepiej w tym wątku. Można też puścić whispa w grze Lartisowi lub jednemu z Egzekutorów. Jeśli kogoś nie będzie online przez więcej niż 10 dni zostaje wyrzucony z gildii, chyba, że wcześniej poinformuje o swojej absencji. Dotyczy to wszystkich członków gildii, bez wyjątku. Jeśli coś się zmieni w tej kwestii na pewno zedytuję tego posta.

Nie jest to nasze widzimisię, nie musicie też się nikomu tłumaczyć. Wystarczy, że napiszecie - nie będzie mnie X, wrócę mniej więcej za Y. Wiadomo, każdy ma pracę, sesję, maturę itd. Jeśli ktoś zmienia serwer to również prosimy o informację. Chcemy aby wszystko było jasne i klarowne oraz żeby nikt nie miał późniejszych pretensji, że został wyrzucony za nic.

Oczywiście, jeśli ktoś dostał już kicka i będzie chciał po dłuższej przerwie wrócić do naszej gildii to proszę po prostu napisać in game do GMa lub Egzekutora. Gwoli ścisłości, to że ktoś nie wiedział o tym poście jest żadnym usprawiedliwieniem. Info o naszym forum pojawia się za każdym razem kiedy zaczynacie grę.

Ostatnio edytowany przez Reskator (2008-06-04 15:20:24)

Offline

 

#2 2008-06-08 08:55:57

kieras

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-21
Posty: 10
Punktów :   

Re: Długie nieobecności

Nie wiem czy uznacie to za dlugi okres czasu ale dla mnie 3 dni bez WoWa to problem

A wiec jak juz wspomnialem nie bedzie mnie od poniedzialku do srody, bo mam biwak w budzie :]

Jak wroce napewno dam znac ze jestem

Pozdrawiam
Kmiecic

Za Horde !

Offline

 

#3 2008-06-25 12:06:52

kieras

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-21
Posty: 10
Punktów :   

Re: Długie nieobecności

Witam
I znowu ja
Przyszedl za duzy rachunek za prad i poki co nie moge grac w WoWa nie wiem jak dlugo ale predko nie powinienem wrocic jak wroce to sie napewno odezwe o to sie nie martwcie
Pozdrawiam i do zobaczenia w grze

Offline

 

#4 2008-08-15 12:57:49

paladynka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-15
Posty: 2
Punktów :   

Re: Długie nieobecności

Czesc

Nie bedzie mnie od jutra do środy gdyż wyruszam w Góry Sowie...

Pozdrawiam,

Horda rlz

Offline

 
Wszelkie prawa zastrzeżone

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eti2009.pun.pl www.dissowo.pun.pl www.dbp.pun.pl www.kaczyniaki.pun.pl www.ze.pun.pl