Army of Underground

...forum gildi WoW...

Ogłoszenie

NOWO ROZWIJAJĄCE SIĘ FORUM

#1 2008-04-06 18:17:55

Slaughter

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-01
Posty: 46
Punktów :   

Problem

Jak wszyscy zauważyliście, coraz więcej osób opuszcza naszą gildię. Hmm jedynym wyjściem byłoby rekrutowanie KOGO TYLKO SIĘ DA. Każdy niech się postara bo to nie jest błahostka. A i proszę o dobicie jak najszybciej do 20 lvl. To ważne by nie by NAJNIŻSZOPOZIOMOWĄ gildią. A i jeszcze jedno, chce usłysze co ma zamiar zrobi z tym admin naszej gildii...

Offline

 

#2 2008-04-06 18:44:09

Johana

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-02
Posty: 18

Re: Problem

Na 20 lvl, panie, co pan?
a życie, a studia, a...a...a to ja pozostanę po prostu słabo levelową niewiastą w otoczeniu wysoko levelowych wymiataczy XD


Go to war again, blood is freedoms stain

Offline

 

#3 2008-04-06 20:41:20

Jared

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-02
Posty: 15
Punktów :   

Re: Problem

Slaughter... ty sie człowieku trochę zbytnio napinasz. Daj na luz to ci dobrze zrobi.

Offline

 

#4 2008-04-06 21:21:14

Reskator

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-04
Posty: 28
Punktów :   

Re: Problem

IMHO nie ma sensu rekrutować wielu członków. Najpierw wyższe lvl powinny pomóc niższym, żeby jak najszybciej dopakowali swoje postaci. Jak będzie za dużo os w gildii z łapanki (byle jaki, zeby był)  to zrobi się low levelowy moloch. Na razie jest ok 30 graczy, z czego regularnie widzę online 4-7 w zależności od dnia i pory. Na forum też jest mało ludzi. Poza tym migracja os z gildii do gildii to normalka. Mam kumpla w ally. W półtora tygodnia zaliczył trzy

Myślę, że sporo graczy odchodzi bo mamy jedną os z w miarę wysokim levelem. Podczas gdy w innych jest ok 5-10 graczy z 60+. Osobiście proponuje dopakować postaci graczy, którzy regularnie grają oraz pomóc tym początkującym, którzy jeszcze nie uciekli A potem się ustali jakiś próg, od którego zaczynamy przyjmować np. 15+ i gites.

P.S. Puściłem Ci prywatną wiadomość Slaughter. Będę wdzięczny za jak najszybszą odpowiedź.

Offline

 

#5 2008-04-06 21:44:10

Slaughter

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-01
Posty: 46
Punktów :   

Re: Problem

EEE... chwilka. Czy ja napisałem "dobijcie do 20 lvl w 24 godziny albo won z gildii"?? Nie... ja poprosiłem o to byście szybciej level nabili do 20. O nic więcej. A i mam takie pytanie, Dudka często nie ma, a i widać niedopatrzenia w gildii, a i może ludzie odchodzą, bo nasz admin ma niski level. Stąd moje pytanie czy uważacie, że Dudek mógłby mi dać coś w stylu junior admina lub cokolwiek innego, żebym tylko miał niektóre przywileje bo już nie mówię że pożądam władzy czy coś takiego. Oczywiście o ile Dudek się zgodzi. Co o tym sądzicie?

BTW: czy w tej gildii nie pomagam graczom zdobywa pieniędzy czy lepszych itemków? Przecież organizuje insty i służę pomocą materialną jak i duchową ^^

PS: w zamian za prowadzone przeze mnie insty PROSIŁEM jedynie o punkty reputacji na forum... jak wida nadal mam ZERO.

Offline

 

#6 2008-04-06 21:45:33

Johana

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-02
Posty: 18

Re: Problem

Slaughter...
Jeszcze chwila i przejdziesz na ciemną stronę.


Go to war again, blood is freedoms stain

Offline

 

#7 2008-04-06 21:53:34

Slaughter

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-01
Posty: 46
Punktów :   

Re: Problem

Że niby w jakim sensie.... wytłumacz mi.

Offline

 

#8 2008-04-06 22:02:00

Johana

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-02
Posty: 18

Re: Problem

nie mogę
Twój awatar mnie onieśmiela


Go to war again, blood is freedoms stain

Offline

 

#9 2008-04-06 22:08:55

Slaughter

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-01
Posty: 46
Punktów :   

Re: Problem

hehe wiem ^^. Co do wcześniejszych postów to ODWOŁUJĘ. Nie chcę w żadnym stopniu zajmować się gildią.

Offline

 

#10 2008-04-06 22:11:01

Reskator

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-04
Posty: 28
Punktów :   

Re: Problem

Slaughter -> Nie chodzi mi o to, że Ty nie pomagasz, tylko o to, żeby każdy coś tam zrobił dla początkujących. Sam jeden 10 instancji dziennie nie zrobisz. Zresztą jesteś na inscie, a tu ktoś ma trudnego Q i dupa. Idzie też o takie pierdoły jak bronie, zbroje, potiony i inne. Każdy ma tam jakieś profesje. Jeśli ktoś ma 7 lvl i zamiast mieć tarcze z 61 armoru to weźmie sobie z banku jakąś co ma 235. Na drugi dzień, weźmie sobie rękawice itd. Już mu to pomaga w grze i nie musi czekać do 15 lvl, żeby iść na pierwszą inste po lepsze itemki.

Poza tym kilka osób z gildii regularnie widzę na BG. Jakiś dopalacz nigdy nie zaszkodzi, a nie wszyscy mogą je robić.

Po wtóre mamona. Na początku - wiadomo - brakuje na wszystko. Sam chętnie dorzucę trochę srebra (a nawet i golda jak dobrze stoję) jeśli komuś brakuje. Oczywiście w miarę możliwości (czyt. jak nie jestem na inscie, BG itp.).

Co jeszcze? No może jakieś poradniki bardziej doświadczonych. Niektórzy rozwijają talent tree ot tak. Warto, żeby os z dłuższym stażem powiedziały, które talenty warto, a których nie warto rozwijać. W zależności kto jaką klasą gra. W sumie i tak TP dostajemy dopiero 10+, ale ja sam, też niedawno zacząłem poważniej do tego podchodzić.

EDIT: Jeśli chodzi o dodatkowe uprawnienia dla Slaughtera to czemu nie... jeśli usprawni to komunikację w gildii.

Ostatnio edytowany przez Reskator (2008-04-06 22:12:41)

Offline

 

#11 2008-04-06 22:25:39

Slaughter

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-01
Posty: 46
Punktów :   

Re: Problem

Itemów zagwarantuje ile mogę. Mamony też raz dziennie kilka golda wrzucę. Wystarczy że będziecie pisać. A to że czasem mogę się nie wyrobi to chyba normalne. Jestem jeden...

Offline

 

#12 2008-04-06 22:26:51

Jared

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-02
Posty: 15
Punktów :   

Re: Problem

Reskator napisał:

(...) Sam jeden 10 instancji dziennie nie zrobisz (...)

lol, ha... ha....



ha....








ha...

Offline

 

#13 2008-04-07 08:17:56

soohar

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-04
Posty: 6
Punktów :   

Re: Problem

Hmmm... Jeśli chodzi o lvl 20 to mam to z głowy. Pomoc dla niższych lvl - żaden problem. Itemy - jeśli b będę miał i nie potrzebował - odstąpie. Co do rekrutacji "kogo sie da" to nie podoba mi się za bardzo ten pomysł.


Don't forsake the Undead.
I don't care - I'm allready dead!

Offline

 

#14 2008-04-07 17:05:38

Slaughter

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-01
Posty: 46
Punktów :   

Re: Problem

Hmm. Mam uprawnienia Scar'em ale nie Sieneaterem. Jak możesz to daj oficera dla Sin'a i wtedy będzie dobrze. 
Dla twojej wiadomości ja też nie żyje wow'em. Życie prywatne ponad wszystko...

BTW: już nie piszcie o moim głupim pomyśle żeby rekrutować kogo się da... zamknięty temat...

Offline

 
Wszelkie prawa zastrzeżone

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wsei120infa.pun.pl www.pokemon-island.pun.pl www.onemanarmyrom.pun.pl www.radio-narew.pun.pl www.nowahootainn.pun.pl