Army of Underground

...forum gildi WoW...

Ogłoszenie

NOWO ROZWIJAJĄCE SIĘ FORUM

#1 2008-04-09 15:31:55

Jared

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-02
Posty: 15
Punktów :   

Styl forum

Przepraszam, że mędzę,  ale z tego DOMYŚLNEGO tła nie da się czytać. Myślę, że powinniśmy ustawić inny schemat jako domyślny, chociażby dlatego, że niektórzy nowi użytkownicy mogą nie wiedzieć o takiej opcji jak zmiana stylu. Po drugie liczy się pierwsze wrażenie i powinno ono być jak najlepsze. Po trzecie - co tyczy się mojej propozycji na końcu - myślę, że nasza gildia zasługuje na swój (mniej więcej) oryginalny "theme". Dlatego wnoszę o zmianę DOMYŚLNEGO stylu forum.

Postanowiłem przejrzeć wszystkie style dostępne teraz na forum i muszę powiedzieć ze tylko kilka wydało mi się zjadliwych:

- "DeepBlue" - miłe dla oka, zgrabne
- "T3hSex" - jak kto lubi
- "phpbb black" - z tych trzech chyba najlepszy o ile usuniemy to brzydkie logo phpbb z góry.

Ale to tylko substytuty dla czegoś co mogłoby być lepsze i oryginalniejsze. Jest bowiem jeszcze jeden bardzo ładny schemat nazywa się "tribal" i jestem bardzo za tym żeby go wykorzystać bo chyba najbardziej pasuje konwencją. Jest też moim zdaniem najbardziej staranny i najładniejszy z nich wszystkich. Ma tylko jedną wadę - urocza pani w logo ma się nijak do naszej gildii.

Wobec tego proponowałbym co następuje: Admini - jeśli potraficie edytować ten styl zmieniając w nim tylko logo - ja przerobię aktualne logo w stylu "tribal" i spróbuje stworzyć na miejsce pani symbol naszej gildii, tabard,  herb czy jak zwał...

Co wy na to?

Aha - no oczywiście nie przeczytałem wątku o konkursie na logo - no ale jeśli tak się sprawy mają, to rozumiem, że możliwość zmiany elementów forum macie.

Ostatnio edytowany przez Jared (2008-04-09 15:35:04)

Offline

 

#2 2008-04-09 15:37:25

Slaughter

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-01
Posty: 46
Punktów :   

Re: Styl forum

Ja na to.... zapisz się do konkursu na logo gildii. A co do stylu to niedługo zmienię.

Offline

 

#3 2008-04-09 15:52:12

Jared

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-02
Posty: 15
Punktów :   

Re: Styl forum

Aha...




Może jakaś KONSTUKTYWNA opinia od innego moderatora? Nie ma innych? Hmm coż w takim razie myślę, że dla sprawnego i przede wszystkim demokratycznego działania tego forum powinniśmy wybrać przynajmniej jeszcze jednego administratora forum. Za chwilę stworzę odpowiedni wątek.

A co reszta uważa na ten temat?

Offline

 

#4 2008-04-09 16:30:43

Slaughter

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-01
Posty: 46
Punktów :   

Re: Styl forum

Hmm. Moderatora może... Dam moderatora dla osoby zaufanej...

Soohar został Administratorem...

[close]

Offline

 
Wszelkie prawa zastrzeżone

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nmclan.pun.pl www.narutofan.pun.pl www.wschod.pun.pl www.icp2008.pun.pl www.szefowe.pun.pl